Kattenoppas Lianne
Ga je op vakantie of een weekendje weg en wil je je kat niet alleen thuis laten?
Maak dan gebruik van onze KGA Kattenoppasservice
Lianne
Nederlands
Ik woon met mijn drie katten in Brouwhuis, Helmond. Katten zijn mijn passie. Mijn eigen katjes waren jaren geleden de inspiratiebron om me verder te verdiepen in kattengedrag en me voorál te verdiepen in het welzijn van katjes. Daarvoor ga ik uit van de kat: wat heeft een kat nodig om zich veilig, ontspannen en prettig te voelen.
Mijn opleiding voor kattengedragstherapeut heb ik deels gevolgd bij het KGA KattenGedragsAdviesbureau en deels bij Tinley Academie (bijna afgerond). Bij het KGA heb ik ook de cursus Expert Cat Care gevolgd omdat ik de beste zorg aan de katten wil leveren, dus de zorg die bij hen past.
Als kattenoppas kom ik bij jou thuis, zodat je kat in zijn of haar eigen, vertrouwde omgeving kan blijven. Ik zorg voor eten en vers water, maak de kattenbak schoon, indien nodig dien ik medicatie toe en geef iedere kat de aandacht die hij of zij prettig vindt. Sommige katten willen graag spelen of knuffelen, terwijl andere liever op afstand blijven. Dat is allemaal goed. Ik neem de tijd en laat de kat het tempo bepalen.
Voor het welzijn van de katten geef ik ook advies, soms ook ongevraagd advies. Zijn er gedragsproblemen of vragen over kattengedrag dan zal ik deze graag bespreken en in overleg oplossingen aandragen.
Tijdens de oppasperiode stuur ik je iedere dag een berichtje met een update. Zo weet je dat het goed gaat met je kat en kun jij met een gerust gevoel genieten van je vakantie of andere afwezigheid.
Regio:
Helmond
